Naše privátní motto: Často se objevuje názor, že nemáme zbytečně dráždit voliče Zemana, Babiše, Okamury a dalších exotů. Rozhodně nesouhlasíme! Pozorování rozzuřeného blbce je mnohem zábavnější, než pozorování blbce klidného.

Naše česká realita: Je zjevné, že současného marasmu se nezbavíme nijak jinak, než volbou demokraticky uvažujících a prozápadně orientovaných politiků do Poslanecké sněmovny v roce 2021 a volbou stejně orientovaného prezidenta v roce 2023 (možná i o něco dřív, ale to nemáme ve vlastních rukách).

Volby ovšem nelze vyhrát bez voličů. Na tom se musí pracovat soustavně a na všech frontách. Náš magazín může být jedním z těch, kterým se podaří získat pár procent nerozhodnutých na „naši“ stranu. Pokud si myslíte, že to nejde, netrapte se zbytečně dalším čtením. Pokud si naopak myslíte, že bez práce nejsou koláče, čtěte prosím dál:

Vážení přátelé.

Založili jsme Společnost bratranců Veverkových jako zapsaný spolek. Společnost provozuje internetový humoristicko-vzdělávací magazín Pater Boemus . Výsledkem (po přenesení na novou interaktivní šablonu) bude pozitivně laděný bulvární magazín západního střihu pro co nejširší publikum. Proč bulvární? Protože bulvár se čte nejvíc – bez frontálního ataku na nerozhodnuté voliče žádné volby nikdy nevyhrajeme!

Společnost bratranců Veverkových se dostala na facebooku nad 300.000 návštěv týdně. Návštěvnost webu Pater Boemus stále stoupá. Naše metoda krátkých a jasně formulovaných sdělení funguje. Nebyl by žádný problém dostat se pravidelně nad milión návštěv, začít tak ovlivňovat veřejné mínění – a v konečném důsledku i volby: u těch pak podpořit demokratické a jasně prozápadně orientované politiky, kteří si to za svou dosavadní práci zaslouží… Jenže to vše už vyžaduje investice, které jsou mimo naše možnosti (zatím jsme z vlastních prostředků investovali několik set tisíc korun a tisíce hodin práce). Pomozte nám profesionalizovat náš magazín. Možná (všichni společně) vyhrajeme, možná ne, ale byl by neodpustitelný hřích vzdát to předem. To bychom našim dětem a vnoučatům těžko vysvětlovali…

Náš magazín můžete podpořit finančním darem na účet: 550505505/0600 MONETA Money Bank

(I drobný dar nám pomůže – šikovná hospodyňka pro stovku i přes plot skočí, jak říkávala babička.)

Údaje pro platby ze zahraničí – IBAN:  CZ0906000000000550505505, SWIFT pro BIC: AGBACZPP

(Využít můžete také platební systém PayPal – stačí kliknout na tlačítko „Donate“  vpravo dole na liště.)

Budete-li si přát potvrzení o poskytnutí daru, zašleme Vám je obratem na Vámi určenou adresu viz náš email níže.)

Napadne-li Vás jakákoli jiná forma pomoci či spolupráce, pište nebo volejte na kontakty níže.

S přáním mnoha úspěchů

Jiří Gogela, též Wavrovský, autor projektu

Náš e-mail: info@pater-boemus.cz

Náš telefon: +420 603 243 859

Více o našem magazínu se dočtete kliknutím na linky:

http://pater-boemus.cz/archiv/3051

http://pater-boemus.cz/archiv/4737