Motto: Sekaná je náš steak, tuzemák naše Bacardi a Andrej naše Angela.

27. června 2020

Není divné, že vznikl komunizmus. Divné je, že se k němu může po tom všem někdo beze studu hlásit.

10. června 2020

Kolik lidí věří, že sebeúcta, prosperita a bohatství vzniká na základě lezení diktaturám do zadku? Jsem rád, že předseda senátu konečně řekl, že tak to není. Nelze mít zahraniční obchod postaven na libovůli komunistických ideologů, kteří jej z hodiny na hodinu zablokují, kdykoli se jim nebudeme zdát dost loajální s jejich „hodnotami“.

24. května 2020

Objevil jsem krásu sportovních přenosů z osmdesátek a devadesátek. Především záběrů do publika. Člověka potěší, že se to netýká jen jeho na fotkách z té doby – jako debilové vypadali skoro všichni…

24. května 2020

Jak Vojta Filip řeší, když po něm někdo vyžaduje podepsat čestné prohlášení?

17. května 2020

Epidemiologové požadují drobné změny v letecké dopravě. Cestující budou muset mít vlastní pampersky, protože WC budou uzavřeny, z letadel bude muset být odstraněna střecha, protože v kabrioletech se virus šíří obtížněji a vystupovat se bude po jednom za letu v rozmezí 1 minuty, aby se lidé v cílové destinaci neshlukovali. Piloti budou muset před letem uzavřít registrované partnerství, protože jen jako rodinní příslušníci mohou sedět blíž než dva metry od sebe.

23. dubna 2020

Zastánci co nejdrastičtějších karanténních opatření dělají vše pro to, aby se ekonomika neoživovala, protože „záchrana životů je důležitější než peníze“. Straší přitom tzv italským scénářem. Veselým paradoxem je, že nás nadměrné restrikce vedou k astronomickému zadlužení, které je rovněž příčinou katastrofálního stavu italského veřejného zdravotnictví…

12. dubna 2020

Zajímalo by mě, jestli jouda vyděšený v lese z protijedoucího cyklisty bez roušky zastává názor, že jsme se v roce 1938 měli bránit.

24. března 2020

Co do ochrany seniorů v domovech důchodců se Češi chovají příkladně. Nenavštěvují je už asi 30 let…

24. března 2020

Afričané si v klidu hladoví v Africe a nás tady zatím zabíjí virus.

12. března 2020

Opatření budou brzy tak přísná, že lidi budou nuceni chodit po práci rovnou domů a začnou tak opět souložit se svými zákonnými partnery.

11. března 2020

Kdo by to byl před rokem řekl, že na lyžaře navrátivšího se z Dolomit se bude hledět s větším úkosem, než na šmejdy prodávající důchodcům sadu hrnců za dvacet tisíc.

25. února 2020 (výročí slavného „vítězství pracujícího lidu“ v roce 1948)

Má dnes Vojta Filip se svými soudruhy mejdan, nebo na sebe bude přísný a stráví den studiem Kapitálu na zadním sedadle svého BMW řady 7?

23. února 2020

Zástupce ruské biatlonové federace navrhl té světové, zda by při minutí čtyř a více terčů nebylo možné rozmlátit je pažbou.

26. ledna 2020

Romantické filmy a pornofilmy fungují obdobně. Způsobují přehnaná očekávání.

23. ledna 2020

Je vtipné, když nás na kongresu k 75. výročí osvobození nejstrašnějšího koncentráku zastupuje člověk, který by dodával jakékoliv chemikálie jakémukoliv režimu.

 21. ledna 2020

Onehdy hejtovali Czernina, že je cizí náplava, že nemá český jméno. On jim odpověděl, že jeho rodina tu byla o 300 let dřív, než se začaly používat háčky a čárky…

18. ledna 2020

Ve výčtu slibných adeptů na ombudsmana už chybí jen kontraadmirál Vodička.

16. ledna 2020

Přijde mi vtipné, jak si všichni, kteří si stěžují na dnešní časy, idealizují časy minulé. Asi by se v konfrontaci s tehdejší realitou dost divili…

17. listopadu 2019

Stěžejní příčinou stavu, v jakém se nacházíme, byla neschopnost těch slušnějších lidí v politických stranách zbavovat se těch bezskrupulózních, kleptokratů a psychopatů. Ale jedná se pravděpodobně o univerzální vlastnost většiny postkomunistických demokracií, lišící se jen mírou a vnějším tlakem – například Baltské státy si tento „luxus“ dovolit nemohly.

17. října 2019

Musí si pan čínský prezident myslet, že je tu pěkný švajneraj, když nebyl pan primátor Hřib ihned po chybných výrocích rozebrán na náhradní díly.

4. října 2019

Je zajímavé, jak málo se na sociálních sítích řeší estébáci, sovětští poradci, zrádci typu Bilaka a Indry atp. Pro davy je příjemnějším soustem řešit ty normální, kteří z různých důvodů více či méně selhali.

25. září 2019

Kdybych si měl vybrat, jestli chci při procházce s rodinou potkat 100 naháčů s pavím pérem v zadku nebo 100 Jardů Foldynů, vyberu si to první. Samozřejmě, nejlepší variantou by bylo 100 nahých Jardů Foldynů s pavím pérem v zadku.

18. září 2019

Auto pozná, kdo z rodiny s ním zrovna jede, a podle toho mu nabídne hudbu či navigaci cestou do práce. Prostě si navolíte na menu „táta“ nebo „máma“. Doufám, že budu co nejdýl ve stavu, kdy na cestu do práce nebudu potřebovat navigaci a že mi bude co nejdýl jezdit mý starý (blbý) auto. Jo, a hudbu si naladit umím. Ten pokrok nás jednou zabije všechny…

12. září 2019

Druhá světová je pro Rusy opium. Jejich věrchuška dojící státní zdroje jím masy krmí a ony si pak připadají jako hrdinové a potomci hrdinného národa. Nikdo si neklade nepříjemné otázky typu „Co bylo mezi roky 39 a 41, proč tolik Rusů padlo, kam přišli všichni ti vlastní důstojníci a proč jsou všichni, kdo s námi nesouhlasí, „fašisté“. Ale je to levné a funguje to.

9. září 2019

Bude to oříšek, zavést ekologické zemědělství v zemi, kde borec, kterej jí vede a má 30% podporu, nejvíc vydělává na výrobě umělých hnojiv a pesticidů.

2. září 2019

Cítí-li se miliardář, předseda vlády a majitel nejsilnějšího politického subjektu v Česku nevinný, je nevinný.

30. srpna 2019

Kocour má negativní vliv na mou životosprávu. Vždycky se jde pozdě večer nažrat a já se nechám strhnout, protože jsem týmovej hráč.

26. srpna 2019

Andrej Babiš na českobudějovické výstavě neochotně připustil, že tato země je jeho živitelka.

21. srpna 2019

Nepřijde vám divné, jak si tu všichni chrochtáme nad kvalitními českými potravinami, abychom nedejbůh nekoupili máslo z Polska a vepřové z Rakouska, načež rektor zemědělské univerzity v rozhlase prohlásí, že na naše přechemizované zemědělství tvrdě doplatíme?

15. srpna 2019

Nenalhávejme si, že někdo někdy volil ČSSD kvůli ČSSD. Volil ji proto, že nenáviděl vládu a figury, které zrovna (většinou dost bezostyšně) vládly, nebo proto, že slibovala něco rozdávat. Volit ČSSD kvůli názorům nejde, protože mezi Petříčka a Foldynu se vejde všechno. A ty dárky, ty dnes bez problémů rozdá Babiš.

7. února 2019

Maso vydávané za argentinské bylo sice z polského chovu, dotyčná kráva ovšem nevynechala jediný přenos zápasu Lionela Messiho v argentinském dresu, pokud to tedy její nebo jeho zdravotní stav dovolil.

8. srpna 2019

Dnes jdeš do obchodu, když něco potřebuješ. Za vlády Vojty Filipa jsi tam chodil, jestli náhodou něco, co potřebuješ, nemají. Když měli, zažil jsi víc radosti než dnes a záviděli všichni ti ostatní, kteří takové štěstí neměli.

Pro předchozí a následující příspěvky klikněte níže!