Motto: Sekaná je náš steak, tuzemák naše Bacardi a Andrej naše Angela.

17. listopadu 2019

Stěžejní příčinou stavu, v jakém se nacházíme, byla neschopnost těch slušnějších lidí v politických stranách zbavovat se těch bezskrupulózních, kleptokratů a psychopatů. Ale jedná se pravděpodobně o univerzální vlastnost většiny postkomunistických demokracií, lišící se jen mírou a vnějším tlakem – například Baltské státy si tento „luxus“ dovolit nemohly.

4. října 2019

Je zajímavé, jak málo se na sociálních sítích řeší estébáci, sovětští poradci, zrádci typu Bilaka a Indry atp. Pro davy je příjemnějším soustem řešit ty normální, kteří z různých důvodů více či méně selhali…

25. září 2019

Kdybych si měl vybrat, jestli chci při procházce s rodinou potkat 100 naháčů s pavím pérem v zadku nebo 100 Jardů Foldynů, vyberu si to první. Samozřejmě, nejlepší variantou by bylo 100 nahých Jardů Foldynů s pavím pérem v zadku.

18. září 2019

Auto pozná, kdo z rodiny s ním zrovna jede, a podle toho mu nabídne hudbu či navigaci cestou do práce. Prostě si navolíte na menu „táta“ nebo „máma“. Doufám, že budu co nejdýl ve stavu, kdy na cestu do práce nebudu potřebovat navigaci a že mi bude co nejdýl jezdit mý starý (blbý) auto. Jo, a hudbu si naladit umím. Ten pokrok nás jednou zabije všechny…

12. září 2019

Druhá světová je pro Rusy opium. Jejich věrchuška dojící státní zdroje jím masy krmí a ony si pak připadají jako hrdinové a potomci hrdinného národa. Nikdo si neklade nepříjemné otázky typu „Co bylo mezi roky 39 a 41, proč tolik Rusů padlo, kam přišli všichni ti vlastní důstojníci a proč jsou všichni, kdo s námi nesouhlasí, „fašisté“. Ale je to levné a funguje to.

9. září 2019

Bude to oříšek, zavést ekologické zemědělství v zemi, kde borec, kterej jí vede a má 30% podporu, nejvíc vydělává na výrobě umělých hnojiv a pesticidů.

2. září 2019

Cítí-li se miliardář, předseda vlády a majitel nejsilnějšího politického subjektu v Česku nevinný, je nevinný.

30. srpna 2019

Kocour má negativní vliv na mou životosprávu. Vždycky se jde pozdě večer nažrat a já se nechám strhnout, protože jsem týmovej hráč.

26. srpna 2019

Andrej Babiš na českobudějovické výstavě neochotně připustil, že tato země je jeho živitelka.

21. srpna 2019

Nepřijde vám divné, jak si tu všichni chrochtáme nad kvalitními českými potravinami, abychom nedejbůh nekoupili máslo z Polska a vepřové z Rakouska, načež rektor zemědělské univerzity v rozhlase prohlásí, že na naše přechemizované zemědělství tvrdě doplatíme?

15. srpna 2019

Nenalhávejme si, že někdo někdy volil ČSSD kvůli ČSSD. Volil ji proto, že nenáviděl vládu a figury, které zrovna (většinou dost bezostyšně) vládly, nebo proto, že slibovala něco rozdávat. Volit ČSSD kvůli názorům nejde, protože mezi Petříčka a Foldynu se vejde všechno. A ty dárky, ty dnes bez problémů rozdá Babiš.

7. února 2019

Maso vydávané za argentinské bylo sice z polského chovu, dotyčná kráva ovšem nevynechala jediný přenos zápasu Lionela Messiho v argentinském dresu, pokud to tedy její nebo jeho zdravotní stav dovolil.

8. srpna 2019

Dnes jdeš do obchodu, když něco potřebuješ. Za vlády Vojty Filipa jsi tam chodil, jestli náhodou něco, co potřebuješ, nemají. Když měli, zažil jsi víc radosti než dnes a záviděli všichni ti ostatní, kteří takové štěstí neměli.

Pro předchozí a následující příspěvky klikněte níže!