Každý den platíme výpalné Babišovi za svoji zbabělost. Peníze našich dětí a vnuků…

1. února 2020

Vrchní estébák ví, jak zahrát na city poloviny národa českého. Samozřejmě té poloviny, která mu dá hlasy. Hlasy jsou moc a moc jsou peníze. Tak se vrtí mrtvým Gottem a vyhlašuje leštění lafety, kolaboranti a čeští „proudníci“ (stále v proudu daném mocí) se předhánějí ve velikosti chrámů vhodných k pláči a v dalších stupiditách. Nad tím slovenský estébácký protektor Čechie spokojeně zarývá sysle a vzývá motýle a malý český blbeček z toho dosahuje mnohonásobných orgasmů. V čele senátu ČR sedí jen špína, která se ale po svém úmrtí stane zajímavým zbožím na prodej. A Bureš jde hned na trh, povytáhne lafetu, ale ne úplně, nejprve se optá příbuzných. Ví dobře, že po předsedovi senátu vlastně jen plival a že by ho příbuzní mohli poslat přes média do prdele. Člověk ve smutku je statečný. Vím to podle sebe. A když se naháňka EU na zloděje zužuje, přijde jak blesk z čistého nebe krásná šance na ukázku lidství na stovkách, dá-li pánbůh, tak i na tisícovkách mrtvol. Čínská epidemie je v záři reflektorů. Vyplatí se tam urychleně přicpat a utrhnout nějaký ten hlásek českého vlastence, kterému sotva doschly slzy po Gottovi. A tak se estébácký udavač pokusí zneutralizovat podezření ze státních zlodějen v e-shopu na dálniční známky již poněkud tvrději a čínské žádosti o humanitární pomoc odpoví: „Nedáme, nemáme, máme jen pro svoje lidi!“ Jeho lidi řičí nadšením, Češi se stydí. Čína je říše zla, ale žijí v ní milióny lidi. A milióny dětí. Z nich by jistě většina chtěla žít ve svobodě a vychovávat v ní i své děti. Prostředky na pomoc jsou. Jde jen o to urychlit způsob pomoci a odstavit co nejdále státní zaměstnance. Aby ji prostě velkou část nerozkradli. Češi ukažte prosím, že jste se ještě všichni nevzdali lidství a pomozte. Apeluji na PS na Senát ČR, neziskovky, které pomáhat umí, aby tentokrát pomohli prostřednictvím Číny i nám, Čechům. My tu pomoc totiž zatraceně potřebujeme.

29. ledna 2020

Nekompetentní ministerstvo husákovských pěstitelů řepy povoluje plošnou aplikaci jedu. Celý Zemědělský svaz je složen z bláznů a polobláznů: viz tiskovka před půl rokem, jak ten blb líčil, jak si dravec či čáp vyhodnotí na jazyku otráveného hraboše a buď ho odloží nebo sní. Za měsíc a kousek se vrátí čápi. Kolik z nich kvůli vládním idiotům zahyne? Kolik hrazdiček pro dravce jste instalovali na hektar od té slavné tiskové konference? Vládní gumy s nakoupeným vzděláním, zločinci a blbci zároveň.

17. února 2019

Průměrný věk komunisty je v ČR 69 let. V Rusku by už byli dle nemilosrdné statistiky věku dožití tři roky mrtví…

23. listopadu 2018

Nestydím se za hloupé a pažravé české politiky, nestydím se ani za komunisty a rudé udavače; žádný z nich totiž ke mně nepatří. Ale stydím se za Čechy, z nichž mnozí ke mně patří, stejně jako já k nim, že ve své zemi nechávají bez odporu vládnout estébáky a komunisty a pohřbívat právo. A že se spořádaně rovnají k nástupu do transportu, který je v lepším případě odveze jen za nesvobodou a k totalitě. Ta horší alternativa se již bude muset psát azbukou…

Více od Rudofa Flegra najdete zde: http://pater-boemus.cz/archiv/4186