„Já to chci říct, možná půjdu k výslechu, ale všichni vědí, že na Ukrajině byly biologické laboratoře. To je informace, kterou já mám léta, to není novinka. Nemluvilo se o tom, prostě to tak je. Sleduji tento obor a prostě to vím,“ řekla Peková.

Molekulární genetička stejně jako ruští představitelé tvrdí, že biolaboratoře na Ukrajině experimentují se smrtícími patogeny.

Poté vyzvala k modlitbě za ruského prezidenta Vladimíra Putina. „Chci říct a poprosit, aby se každý pomodlil za zdraví pana Putina. Protože tím, že tam roztřískal a rozbombardoval ty laboratoře, způsobil, že žádná vlna virů nebude. Byly tam věci, které by vlnu spustit mohly. On to věděl a možná se mu nelíbilo, že to má na prahu svého vlastního domova,“ tvrdí Peková.

„Modlitbu mu dejte, patří mu dík za to, že to roztřískal. Modlitbu dejte potichu, aby vás neslyšel nějaký kamarád a vy jste nemuseli k výslechu. Jako třeba já,“ dodala Peková s tím, že Spojené státy laboratoře na Ukrajinu umístily proto, že je nemohou mít legálně na svém území.

A jestli jste to dodneška nevěděli, tak http://pater-boemus.cz/archiv/8499