Důvěřovat Babišovi a jeho pohůnkům z hnutí ANO může už jen duševní mrzák. Podle volebních průzkumů je ale takových mrzáků v České republice stále dost. Nepodaří-li se odstranit Babiše z politiky, budeme během několika let stát ve frontě před prodejnou Agrofertu všichni společně – mrzák nemrzák.

PS: Všimněte si, že před tím bolševickým krámem na fotce stojí skoro stejná sestava lidí, jací se scházeli před pojízdným agitačním střediskem šmelináře Babiše. Neuvěřitelná podoba! Což o to, v bolševických frontách jsme občas museli stát všichni, když jsme něco nutně potřebovali, ale u jisté skupiny lidí se z toho vyvinul životní styl, po kterém se jim zjevně stýská.

Na facebooku to okomentovala paní Helena Wálová: „Báby obíhačky jsme jim říkali. První věděly, co asi nebude k dostání a okamžitě to vykoupily a nakřečkovaly doma. Od páté hodiny odpolední bylo dost složité něco sehnat (pokud vůbec nebylo už zavřeno). Na druhé straně taková babka zachraňovala celou rodinu, která dopoledne obíhat nemohla. Ale je pravda, že mnohé z nich dodnes tvrdí, že za komunistů jim nic nechybělo. Vytvořilo je skvělé socialistické hospodářství.“

O Babišove naše lidi… http://pater-boemus.cz/archiv/7528